Muška B ekipa Društva u subotu 21.01.2012. nastupila je na 1. POKALNOM TEKMOVANJU V SPAJANJU SESALNEGA VODA 2012 održanom u slovenskom mjestu Starše. Sistem natjecanja drugačiji je nego u Hrvatskoj, ekipe se natječu u parovima na ispadanje tako da ekipa s boljim rezultatom prolazi u drugi krug natjecanja. Ostvaren je rezultat od 25,10sec + 20 što nam nije bilo dovoljno za prolaz u drugi krug već je to ostvarila mlađa ekipa domačina. Naša ekipa bila je jedina iz Hrvatske, a iskorištena je prilika za upoznavanje sa domačinima te je dogovorena i daljnja suradnja.

Najbolje vrijeme na natjecanju 14,74 PGD Medno, Pobjednik natjecanja PGD Žažar u muškoj konkurenciji, PGD Majšperk u ženskoj konkurenciji, nastupilo je ukupno 50 ekipa u muškoj i 17 u ženskoj konkurenciji.

U ekipi našega društva nastupili su Siniša Makovec, Božidar Marčec, Ivan Hunjadi, Denis Šopar, Radovan Zadravec i Dejan Malekoci.