koje će se održati 12. srpnja 2014. godine
na nogometnom igralištu u Žiškovcu s početkom u 11 sati.
Na Igrama temeljem pravilnika nastupa mladež u 2 dobne skupine (od 6 do 12 godina i od 12 do 16 godina)
te u muškoj i ženskoj kategoriji.
Ekipu čini 5 članova.
Pravo nastupa imaju i ekipe u mješovitom sastavu s time da se sudjelovanjem samo jednog muškog člana ekipa svrstava u kategoriju muških ekipa.
Natjecanje se provodi u 8 disciplina opisanih u Pravilima, a koja možete pronaći na na facebook profilu DVD-a Žiškovec te na web adresi 09-IVM-pravila.pdf a možete ih zatražiti i na email Društva.
Da bismo mogli što bolje pripremiti samo natjecanje, te napraviti raspored istog molimo Vas da nam pošaljete prijave ekipa do 09.07.2014. na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Raspored ekipa bit će objavljen dan prije natjecanja na facebook profilu DVD-a Žiškovec.
Kotizacija po ekipi iznosi 150,00 kn u što je uključena prehrana i sok za 5 natjecatelja te 1 voditelja. Kotizacija se uplaćuje na broj žiro računa HR4024020061100595064 kod Erste banke s naznakom “Kotizacija IVM” (potvrdu o uplati donijeti na natjecanje). Kotizacija se također može uplatiti na dan natjecanja blagajniku Društva.

Dodatne informacije možete dobiti putem emaila i na facebook profilu Društva.