U Merhatovcu je 25.4.2015. održana 1.Međimurska utrka vatrogasaca na kojoj je sudjelovalo 69 trkača iz 18 vatrogasnih organizacija Hrvatske. Organizator utrke je bila Vatrogasna sportska udruga Žiškovec a pokrovitelj i suorganizator Općina Selnica. 

Cilj Utrke bila je prezentacija Udruge te sporta i trčanja među vatrogascima a posebno kod mladih vatrogasaca.  

Utrka se odvijala u 4 utrke različitih dužina a postignuti su slijedeći rezultati:

            1000 m za pomladak ukupno je nastupilo 16 trkača:  

                                              kod ženskih članica rezultati su slijedeći

                                                               1. Enna Trupković DVD Žiškovec

                                                               2. Elena Tomašić   DVD Šandorovec

                                                               3. Jelena Horvat     DVD Mali Mihaljevec

 

                                              kod muških članova rezultati su slijedeći

                                                               1. Mihael Horvat    DVD Mali Mihaljevec

                                                               2. Mateo Šajnović  DVD Žiškovec

                                                               3. Fabian Pokrivač DVD Žiškovec

 

           2000 m za mladež ukupno je nastupilo 11 trkača:  

                                              kod ženskih članica rezultati su slijedeći

                                                               1. Lucija Horvat          DVD Mali Mihaljevec

                                                               2. Maja Marija Bakač  DVD Čakovec    

                                                               3. Margareta Culjak     VSU Žiškovec

 

                                              kod muških članova rezultati su slijedeći

                                                               1. Edi Petak       DVD Bedenec

                                                               2. Rene Horvat  DVD Mali Mihaljevec

 

           2800 m za odrasle ukupno je nastupilo 17 trkača:  

                                              kod ženskih članica rezultati su slijedeći

                                                               1. Manuela Turk   DVD Mursko Središće    

                                                               2. Sara Petak         DVD Šandorovec

                                                               3. Petra Culjak      VSU Žiškovec

                                                               4. Ivanka Horvat   DVD Mali Mihaljevec

                                                               5. Mateja Novak    VSU Žiškovec

 

                                              kod muških članova rezultati su slijedeći

                                                               1. Mario Novak          DVD Mali Mihaljevec

                                                               2. Josip Kranjčec        DVD Štefanec

                                                               3. Mario Sotler           DVD Čakovec

                                                               4. Kristijan Horvat      DVD Mali Mihaljevec

                                                               5. Radovan Zadravec  VSU Žiškovec 

 

            6000 m za odrasle ukupno je nastupilo 25 trkača:  

                                              kod ženskih članica rezultati su slijedeći

                                                               1. Patricija Bogdan          DVD Mursko Središće       

                                                               2. Jasmina Kadija            DVD Sesvetski Kraljevec

                                                               3. Nikolina Hudoletnjak  DVD Ivanec

                                                               4. Lucija Korpar               DVD Čakovec

 

                                              kod muških članova rezultati su slijedeći

                                                               1. Mario Horvat       DVD Mali Mihaljevec

                                                               2. Kruno Kučej         DVD Bedenec

                                                               3. Davor Mataković  JVP Karlovac

                                                               4. Darko Petak          DVD Bedenec

                                                               5. Goran Slaviček     DVD Draškovec   

 

Svi navedeni odrasli natjecatelji primili su pehare a mladež i pomladak medalje pokrovitelja Općine Selnica, te poklone sponzora ove utrke:    

                               Woolf d.o.o. Mursko Središće

                               LAG Međimurski doli i bregi

                               Centar energetske efikasnosti d.o.o. Čakovec

                               OPG Orsag Vularija

                               Podravka d.d.

                               Merkur osiguranje Zagreb

                               Štikma d.o.o. Slemenice

                               RT Company j.d.o.o. Mursko Središće

                               LANAM d.o.o. Sveta Marija

                               Čakovečki mlinovi d.d. Čakovec

 

 

                                                                  

 

                                                           

 

 

 

                  

   

 

Share