koje će se održati 11. srpnja 2015. godine na nogometnom igralištu u Žiškovcu s početkom u 11 sati.

Na Igrama temeljem pravilnika nastupa mladež u 2 dobne skupine (od 6 do 12 godina i od 12 do 16 godina) te u muškoj i ženskoj kategoriji. Ekipu čini 5 članova. Pravo nastupa imaju i ekipe u mješovitom sastavu s time da se sudjelovanjem samo jednog muškog člana ekipa svrstava u kategoriju muških ekipa.

Natjecanje se provodi u 8 disciplina opisanih u Pravilima, koja možete pronaći na facebook profilu DVD-a Žiškovec, a možete ih zatražiti i na email Društva.

Da bismo mogli što bolje pripremiti samo natjecanje, te napraviti raspored istog molimo Vas da nam pošaljete prijave ekipa do 08.07.2015. na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili elektronskim putem preko Facebook ili web stranice Društva na link:

Raspored ekipa bit će objavljen dan prije natjecanja na facebook profilu DVD-a Žiškovec i web stranici društva.

Kotizacija po ekipi iznosi 150,00 kn u što je uključena prehrana i sok za 5 natjecatelja te 1 voditelja. Kotizacija se uplaćuje na broj žiro računa HR5723400091116016116 kod PBZ banke s naznakom “Kotizacija IVM” (potvrdu o uplati donijeti na natjecanje). Kotizacija se također može uplatiti na dan natjecanja blagajniku Društva.

Dodatne informacije možete dobiti putem e-maila i na facebook profilu Društva.

S poštovanjem,

Upravni odbor DVD-a Žiškovec