koje će se održati u nedjelju, 17. srpnja 2016. godine na nogometnom igralištu u Žiškovcu
s početkom u 11 sati.

Na Igrama temeljem pravilnika nastupa mladež u 2 dobne skupine (od 6 do 12 godina i od 12 do 16 godina) te u muškoj i ženskoj kategoriji. Ekipu čini 5 članova. Pravo nastupa imaju i ekipe u mješovitom sastavu s time da se sudjelovanjem samo jednog muškog člana ekipa svrstava u kategoriju muških ekipa. Molimo voditelje ekipa da svoje ekipe ne sastavljaju od članova mlađih od 5 godina, dakle minimalna dob natjecatelja je navršenih 5 godina.
Natjecanje se provodi u 8 disciplina opisanih u Pravilima, koja možete pronaći na facebook stranici Društva, a možete ih zatražiti i na e-mail Društva.
Da bismo mogli što bolje pripremiti samo natjecanje, te napraviti raspored istog molimo Vas da nam pošaljete prijave ekipa do 12.07.2016. na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. , ili elektronskim putem preko facebook ili web stranice Društva na linku http://goo.gl/forms/RKJvytMVFw
Raspored ekipa bit će objavljen dan prije natjecanja na facebook stranici i web stranici Društva.
Kotizacija po ekipi iznosi 150,00 kn u što je uključena prehrana i sok za 5 natjecatelja te 1 voditelja. Kotizacija se uplaćuje na broj žiro računa HR5723400091116016116 kod PBZ banke s naznakom “Kotizacija IVM”. Kotizacija se također može uplatiti na dan natjecanja blagajniku Društva.

Dodatne informacije možete dobiti putem e-maila i na facebook stranici Društva.

S poštovanjem,
Upravni odbor DVD-a Žiškovec: